Profesní

Představení Zlatky Otavové

O firmě

Seznámení s technologem

Šedá eminence cukrářského světa, takto jednoznačně můžeme popsat Zlatku Otavovou.

Stojí v pozadí mnoha projektů a kam až sahají její prsty, nemá mnoho lidí ani tušení. Obrovský kus práce odvedla v zákulisí soutěže Peče celá země, má svou vlastní značku profi cukrářských surovin… a kdyby se to, co dělá, mělo shrnout a zestručnit, pak je Zlatka Otavová fenomenální cukrářský technolog a navíc, jako jediná u nás v tomhle oboru, na volné noze!

Je technolog cukrář s 30-ti letou zkušeností v potravinářském průmyslu. Specializuje se na vývoj receptů na zakázku, implementaci výrobků do výroby a optimalizaci s projektováním provozů.

Stala se uznávaným jménem v potravinářském průmyslu díky své vášni pro cukrářství a dlouholetému úspěchu v projektech pro české i zahraniční partnery.

Dnes zákazníkům se svými znalostmi poskytuje komplexní služby.

Mise a hodnoty

Mise

Je zaměřena na inovace, kvalitu a efektivitu výroby, aby pomohla zákazníkům dosáhnout jejich cílů.

Hodnoty

Důvěra, spolehlivost a profesionalita jsou základem jejího přístupu k práci.

Historie

aneb zubem času

Od roku 2016 do dnes
specialista v oblasti cukrářství pracující jako freelancer, odhodlaný pomáhat těm, kteří čelí výzvám nebo hledají změnu. Její klientela začínala na zahraničních trzích a postupně se vrátila i zpět do ČR. Od stejného roku začala spolupracovat i se společností
TENART STROJE s.r.o., pro kterou jako externista poskytuje služby v podobě konzultací a implementací strojů do výrob.

2014 až 2016
technický manažer pro export ve společnosti Zeelandia CZ, zodpovědná za vývoj produktů, technologické služby, implementaci a prodej surovin do zahraničních výrobních firem.

2010 až 2016
aplikační technolog cukrárenských produktů pro export ve společnosti Zeelandia CZ, vyvíjela individuální řešení a prezentoval je mezinárodním klientům.

2000 až 2010
cukrářský technolog pro český trh ve společnosti Zeelandia CZ, poskytovala prezentace, pomoc s výrobními problémy a odborné konzultace.

1999 až 2000
obchodní zástupce ve společnosti Zeelandia CZ, prodávala suroviny do pekárnám a cukrárnám a získávala první poznatky o domácím trhu.

Do ŘÍJNA 1999
pracovala na různých pozicích v oboru cukrářství v Praze, Kralovicích a Rakovníku. Zastávala funkce cukráře v malých i středně velkých výrobnách, vedoucího produkce a uměleckého šéfcukráře.

Přejít nahoru