Inovativní

cukrářské služby pro vás

Vývoj receptů a směsí

Vyvíjím pro vás recepty na míru a následně je implementuji s důrazem na efektivitu výroby a kvalitu surovin. Vlastním firmu na výrobu směsí, ve které si dělám veškerý vývoj sama. Proto dnes do kategorie vývoje mohu zařadit i vývoj směsí na zakázku. Potřebujete-li tedy něco unikátního pro svoji výrobu dortů, nebo pro svoji výrobu suchých směsí, i zde vám dnes dokáži pomoci.

Technologický a obchodní servis pro TENART stroje s.r.o.

Společnost Tenart stroje s.r.o. se zabývá prodejem kvalitních strojů a zařízení osvědčených světových značek do cukrárenských a pekárenských provozoven. Jako první v ČR vytvořili projekt #zalozsipekarnu, kde krok za krokem vedou všechny ty, kteří touží po vlastní řemeslné pekárně.

Po celou dobu mé existence jako nezávislého technologa spolu spolupracujeme. V tomto partnerství přináším služby v podobě školitele na zaváděné stroje do výrobních prostor a pomoci s řešením a řízením souvisejících změn.
Dále jsme rozšířili naši spolupráci o nezávislou obchodní činnost, která nabízí ucelenost mých služeb díky znalosti celého portfolia a tím ideální volbu při hledání řešení vašich požadavků.

Kliknutím sem, nebo na logo se dostanete přímo na stránky společnosti Tenart.

Poradenství při projektování výroby

Plánujete výstavbu nového provozu? Zvažujete nákup nových technologií, pro které je potřeba najít ideální místo na stávajícím provoze? Potřebujete reorganizaci výrobních prostor? Pak i vám poskytnu odborné poradenství zaměřené na oblast správného rozvržení v souladu se systémem HACCP a certifikacemi vyššího stupně.

Optimalizace výroby

Pomáhám optimalizovat výrobní procesy. Kladu důraz na pečlivé vybudování logických výrobních cest pro zvýšení efektivity a standardizaci kvality produktů na výstupu.

Trendy a inovace

Sleduji aktuální trendy a inovace v oblasti cukrářství, potravinářství a strojního vybavení pro udržení konkurenceschopnosti a špičkové výsledky.

Přejít nahoru